Hakkımızda

Firmamız 1975 te Aslıtürk Makine olarak özel makine üretimi üzerine kurulmuştur. 1997 yılında Famak Makina ismi ile üretimine devam etmiştir.

2004 yılından itibaren sadece yüzey işleme makinaları üretmektedir. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek ve kalitesiyle sağlam makine üretmek temel prensiplerimizdendir. Önceliğimiz olarak müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen firmamız, uzman kadrosu ile firmaların kalibre, satine ve polisaj taleplerine cevap vermektedir. Makinalarda kaliteli üretimi ilke edinerek yola çıkan firmamız, faaliyette bulunduğu ahşap, metal, plastik ve taş sektörlerindeki üretimlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Famak Makina kalibre, satine ve polisaj alanlarında ülkemizde lider bir marka olma yolunda ilerlemektedir. Yetişmiş insan kaynakları sayesinde getirdiği çözümler ile müşterilerimiz daha hızlı, kalitesi standart ve uygun maliyetlerle üretim yaparak pazardaki rakiplerine göre avantaj sağlamayı başarmıştır.

 

MİSYONUMUZ

Kalibre, satine ve polisaj alanlarındaki makine üretimimiz ile ithalatın önüne geçerek ülkemize ve yerli üreticimize yarar sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Hep daha kaliteli üretim ve servis gerektirmeyen makinalar üreterek Famak Makina’yı Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde kalibre, satine ve polisaj alanlarında tanınan firma haline getirebilmektir.